Zadbaj o swój portfel!

Zgarnij 400 zł do mall.pl za korzystanie z darmowej karty kredytowej Citibank SIMPLICITY

tlo-citi-2

Citi Bank wprowadza kolejną promocję z kartą kredytową. Możesz zgarnąć dodatkową kasę na zakupy w sklepie internetowym mall.pl.  Promocja jest bardzo prosta i bez dodatkowych haczyków.

Należy pamiętać, że Kartę Kredytową Bank przyznaje dopiero po zbadaniu zdolności kredytowej. Stąd pojawiają się  podstawowe wymagania: wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;  dla firm – wiek min. 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które od stycznia 2014 posiadały Kartę Kredytową Citibank .

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania należy:

– wypełnić i przesłać dedykowany formularz kontaktowy

Podczas wypełniania wniosku musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych

Na złożenie wniosku jest czas do 31 grudnia 2016 r.

– dostarczyć wymagany przez Bank, czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na Wniosku dochody (przy umowie o pracę z reguły wystarczają 3 ostatnie wpływy wynagrodzenia- szczegółowa rozpiska na ostatniej stronie regulaminu)

regulamin_400zl-do-mall-pl

– aktywować otrzymaną Kartę do końca grudnia 2016

– w ciągu miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile;

–  dokonywać przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o Kartę co najmniej jednej transakcji miesięcznie przy użyciu Karty (bez względu na kwotę)

Ważne:  Za brak spełnienia powyższego warunku Bank pobierze karę umowną w wysokości 200zł . Trzeba pilnować, żeby raz w miesiącu zapłacić kartą Citi choćby za pieczywo .

Jak spełnisz powyższe warunki to po miesiącu poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online otrzymasz elektroniczny voucher do sklepu mall.pl o wartości 400 zł. Voucher jest ważny do 31.03.2017r.

Proces jak wygląda i ile trwa:

Po wypełnieniu podstawowych danych w formularzu kontaktowym musisz czekać na telefon ze strony banku, czasem trwa to nawet do tygodnia. Następnie przez telefon podajesz dane z dowodu osobistego, o zatrudnieniu i zarobkach. Bank na tej podstawie wstępnie sprawdza Twoją zdolność kredytową. Jeżeli jest decyzja pozytywna to dzwoni do Ciebie kurier bankowy i przyjeżdża pod wskazany przez Ciebie adres z umową karty. Ty na to spotkanie musisz przygotować mu ksero dowodu osobistego i dokumenty potwierdzające zarobki. On przesyła wszystko do banku i jeżeli wszystkie dane się zgadzają to po ok tygodniu do dwóch karta kredytowa przychodzi do Ciebie pocztą.  Wówczas tylko musisz zalogować się do serwisu bankowości internetowej lub mobilnej, aktywować kartę, raz zapłacić nią w sklepie i czekać na voucher.

Dlatego lepiej nie czekać do grudnia żeby rzeczywiście zrealizować wszystkie warunki promocji!

Sama skorzystałam z poprzedniej takiej promocji Citi więc jakbyście mieli jakieś pytania czy problemy podczas procesu to piszcie!

Wejdź na stronę promocji.

                                     

Korzyści Karty Kredytowej Citibank SIMPLICITY

0 zł – opłaty rocznej za kartę

0zł – opłaty za przypomnienia o spłacie karty

0zł – opłaty za powiadomienia

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O nas

Od ponad 10 lat doradzamy w finansach osobistych i firmowych, podpowiadamy jak wybrać najlepszy kredyt, lokatę, ubezpieczenie, gdzie założyć najtańsze konto. Postanowiliśmy podzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą również z wami.

 

Zadbaj o swój portfel korzystając z promocji jakie dla Ciebie wyszukujemy.

Lokaty
Newsletter