Zadbaj o swój portfel!

mBank „Konto podwójnie zarabiające II edycja” zyskaj do 300zł zwrotu i 3% na koncie osobistym

mbank3

Zastanawiasz się nad założeniem konta, które by dla Ciebie zarabiało. Mamy dla Ciebie kolejną propozycję.  Tym razem mBank przygotował II edycję promocji „Konto podwójnie zarabiające”.

Będziesz premiowany za płatności kartą otrzymując 2% zwrotu max 50zł/ m-c , a pieniądze na Twoim koncie będą oprocentowane 3%. Są oczywiście warunki do spełnienia i pewne ograniczenia, żeby nie było za kolorowo.

Podstawowe wytyczne

 1) Promocja skierowana jest dla nowych klientów Banku, którzy nie posiadali rachunków oszczędnościowo- rozliczeniowych w mBanku po 1 stycznia 2015r.  (zarówno indywidualnych jak i wspólnych)

 2) Do Promocji można przystąpić w okresie od 01.11.2016 roku do 31.01.2017 roku

 3) W tym czasie należy złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto standard lub eKonto plus i zawrzeć z Bankiem umowę o jego prowadzenie.

Do konta należy zawnioskować również o kartę debetową (płatniczą).

Warunki do otrzymania 2% zwrotu

 1) Transakcja kartą w danym miesiącu kalendarzowym na min. 250 zł (Bank nie naliczy 2% zwrotu w momencie cofnięcia transakcji)

2)  Zapewnienie w danym miesiącu kalendarzowym jednorazowego wpływu na rachunek w kwocie nie niższej niż 1000zł (nie może on pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji)

3)  Zalogowanie się do aplikacji mobilnej mBanku przynajmniej raz w miesiącu

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz 2% zwrotu za transakcję kartą. Max możesz zgarnąć 50zł miesięcznie przez 6 miesięcy czyli 300zł w całej promocji. Bonus będzie wpływać Tobie na konto pod koniec następnego m-ca w jakim robiłeś transakcję.

Nawet jeżeli nie wykonasz powyższych transakcji kartą czy zabraknie Ci wpływu 1tyś zł, Twoje eKonto będzie przez 7 miesięcy oprocentowane 3%.

Żeby nie było zbyt kolorowo max kwota jaka będzie podlegać takiemu oprocentowaniu to 3tyś zł. (reszta środków znajdujących się na koncie -powyżej 3tyś zł nie będzie oprocentowana). Odsetki od średniego miesięcznego salda będą również wpływać Tobie na konto raz w miesiącu.

Jaki jest koszt prowadzenia konta?

eKonto standard

– otwarcie i prowadzenie konta-  0zł

– przelewy internetowe w kraju- 0zł

– obsługa karty- 0zł jeżeli zrobisz 5 transakcji kartą w m-cu, inaczej 4zł

– wypłaty gotówki z bankomatów Planet Cash, Euronet oraz BZ WBK S.A. w całej Polsce 0zł, pozostałe bankomaty 3% (min 5zł, max 9zł)

Wniosek o założenie eKonta

eKonto plus

– otwarcie i prowadzenie konta-  0zł przy wpływach 1000zł w miesiącu, inaczej 5zł

– przelewy internetowe w kraju- 0zł

– obsługa karty- 0zł jeżeli zrobisz 5 transakcji kartą w m-cu, inaczej 4zł

– wypłata gotówki z wszystkich bankomatów w Polsce- 0zł

Wniosek o założenie eKonta

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O nas

Od ponad 10 lat doradzamy w finansach osobistych i firmowych, podpowiadamy jak wybrać najlepszy kredyt, lokatę, ubezpieczenie, gdzie założyć najtańsze konto. Postanowiliśmy podzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą również z wami.

 

Zadbaj o swój portfel korzystając z promocji jakie dla Ciebie wyszukujemy.

Lokaty
Newsletter