Zadbaj o swój portfel!

Wejściówki do kina od PKO BP

Zgarnij 10 wejściówek do kina zakładając Konto dla Młodych w PKO BP

pko-bp-obrazek

Jeżeli ukończyliście 18 lat ale macie mniej niż 27 lat to dla was dedykowana jest nowa promocja  Banku PKO BP „ Kino za 0” .

Jest ona dość prosta i czytelna a bilety są gwarantowane jeżeli spełnicie poniższe warunki:

– między 1 września a 16 października 2016 roku podpiszecie umowę o otwarcie i prowadzenie Konta wraz z kartą debetową (do bankomatu)

na dzień 31 sierpnia 2016 r. nie posiadaliście żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, w tym rachunku Inteligo  (jeżeli ktoś posiadał konto wcześniej i je zamknął to może brać udział w promocji)

– wyrazicie zgodę na otrzymywanie od Banku za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz materiałów marketingowych, promocyjnych i innych informacji handlowych oraz propozycji zawarcia umów podmiotów współpracujących

– dokonacie Kartą min. 1 Operację bezgotówkową do 10 listopada 2016r.

 

– w terminie od 1 września 2016 r. do 10 listopada 2016 r. zgłosicie chęć udziału w Promocji, rejestrując się na stronie internetowej pkobp.pl/kinoza0, (w trakcie rejestracji Uczestnik Promocji dokonuje wyboru sieci kin, w której będzie mógł wykorzystać Nagrodę)

 

Ważne: Pula nagród jest ograniczona i wynosi 10 tyś sztuk (6tyś sztuk do sieci kin Cinema City i 4tyś sztuk do sieci kin Helios) .Dlatego lepiej nie czekać do października jak chcecie skorzystać z promocji.

 

Skorzystaj z promocji – załóż konto

 

Co i jak dostajemy w zamian od Banku :

 

– pakiet 10 elektronicznych kodów uprawniających do wymiany na 10 biletów do sieci kin Cinema City lub Helios – zależnie od wyboru przy rejestracji. Kody zostaną przekazane poprzez wiadomość w systemie transakcyjnym. Bank będzie je wydawał w 5 turach, do każdego 15. i ostatniego dnia miesiąca (od 30 września do 30 listopada). Niestety kody obowiązują tylko na seanse 2D .

 

– 0zł za prowadzenie konta

 

– 0zł za kartę – warunek wykonanie 5 transakcji kartą na dowolną kwotę (normalnie opłata wynosi 5 zł ale zmniejsza się o 1 zł po wykonaniu każdej transakcji)

 

– 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów

 

Ważne: Po skończeniu 26 roku życia konto z automatu jest przekształcane w Konto Za Zero, a tam warunki są bardziej wymagające aby zwalniały nas z opłat. Możemy jednak wcześniej konto po prostu zamknąć i poszukać kolejnej ciekawej promocji jaka wówczas będzie dostępna 

Konto można założyć wchodząc na stronę Banku PKO BP

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O nas

Od ponad 10 lat doradzamy w finansach osobistych i firmowych, podpowiadamy jak wybrać najlepszy kredyt, lokatę, ubezpieczenie, gdzie założyć najtańsze konto. Postanowiliśmy podzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą również z wami.

 

Zadbaj o swój portfel korzystając z promocji jakie dla Ciebie wyszukujemy.

Lokaty
Newsletter