Zadbaj o swój portfel!

Wejściówki do kina od PKO BP

Zgarnij 10 wejściówek do kina zakładając Konto dla Młodych w PKO BP

pko-bp-obrazek

Jeżeli ukończyliście 18 lat ale macie mniej niż 27 lat to dla was dedykowana jest nowa promocja  Banku PKO BP „ Kino za 0” .

Jest ona dość prosta i czytelna a bilety są gwarantowane jeżeli spełnicie poniższe warunki:

– między 1 września a 16 października 2016 roku podpiszecie umowę o otwarcie i prowadzenie Konta wraz z kartą debetową (do bankomatu)

na dzień 31 sierpnia 2016 r. nie posiadaliście żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, w tym rachunku Inteligo  (jeżeli ktoś posiadał konto wcześniej i je zamknął to może brać udział w promocji)

– wyrazicie zgodę na otrzymywanie od Banku za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz materiałów marketingowych, promocyjnych i innych informacji handlowych oraz propozycji zawarcia umów podmiotów współpracujących

– dokonacie Kartą min. 1 Operację bezgotówkową do 10 listopada 2016r.

 

– w terminie od 1 września 2016 r. do 10 listopada 2016 r. zgłosicie chęć udziału w Promocji, rejestrując się na stronie internetowej pkobp.pl/kinoza0, (w trakcie rejestracji Uczestnik Promocji dokonuje wyboru sieci kin, w której będzie mógł wykorzystać Nagrodę)

 

Ważne: Pula nagród jest ograniczona i wynosi 10 tyś sztuk (6tyś sztuk do sieci kin Cinema City i 4tyś sztuk do sieci kin Helios) .Dlatego lepiej nie czekać do października jak chcecie skorzystać z promocji.

 

Skorzystaj z promocji – załóż konto

 

Co i jak dostajemy w zamian od Banku :

 

– pakiet 10 elektronicznych kodów uprawniających do wymiany na 10 biletów do sieci kin Cinema City lub Helios – zależnie od wyboru przy rejestracji. Kody zostaną przekazane poprzez wiadomość w systemie transakcyjnym. Bank będzie je wydawał w 5 turach, do każdego 15. i ostatniego dnia miesiąca (od 30 września do 30 listopada). Niestety kody obowiązują tylko na seanse 2D .

 

– 0zł za prowadzenie konta

 

– 0zł za kartę – warunek wykonanie 5 transakcji kartą na dowolną kwotę (normalnie opłata wynosi 5 zł ale zmniejsza się o 1 zł po wykonaniu każdej transakcji)

 

– 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów

 

Ważne: Po skończeniu 26 roku życia konto z automatu jest przekształcane w Konto Za Zero, a tam warunki są bardziej wymagające aby zwalniały nas z opłat. Możemy jednak wcześniej konto po prostu zamknąć i poszukać kolejnej ciekawej promocji jaka wówczas będzie dostępna 

Konto można założyć wchodząc na stronę Banku PKO BP

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O nas

Od ponad 10 lat doradzamy w finansach osobistych i firmowych, podpowiadamy jak wybrać najlepszy kredyt, lokatę, ubezpieczenie, gdzie założyć najtańsze konto. Postanowiliśmy podzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą również z wami.

 

Zadbaj o swój portfel korzystając z promocji jakie dla Ciebie wyszukujemy.

Lokaty
Newsletter