Zadbaj o swój portfel!

Regulamin

 

Strona pelenportfel.pl jest serwisem informacyjnym.

Każda osoba korzystająca z serwisu jednocześnie akceptuje zasady tutaj panujące.

Oferty i promocje przez nas tutaj prezentowane są wyłącznie naszym subiektywnym wyborem.

Posiłkujemy się regulaminami, tabelami opłat i prowizji, które zamieszczają banki i dokładamy wszelkich starań aby informacje wam przekazywane były rzetelne i aktualne. Jednak nie możemy tego zagwarantować ze względu na częstą zmianę ofert.  Ostateczna weryfikacja należy do czytelnika.

Nie ponosimy odpowiedzialności za umowy zawierane między naszymi czytelnikami a podmiotami opisywanymi w serwisie.

Dajemy wam możliwość komentowania postów i nie ponosimy odpowiedzialności za treści w nich zawarte. Mamy prawo bez podania przyczyny do usuwania komentarzy które naszym zdaniem działały by na czyjąś szkodę lub były niezgodne z polskim prawem.

Treści zawarte w serwisie nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Czytelnik sam podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

O nas

Od ponad 10 lat doradzamy w finansach osobistych i firmowych, podpowiadamy jak wybrać najlepszy kredyt, lokatę, ubezpieczenie, gdzie założyć najtańsze konto. Postanowiliśmy podzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą również z wami.

 

Zadbaj o swój portfel korzystając z promocji jakie dla Ciebie wyszukujemy.

Lokaty
Newsletter